Samsung F24T452FQR 24" 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 75Hz Pivot Skærm
Tax included.
| Produktbeskrivelse | Samsung F24T452FQR - T45F Series - LED-skærm - Full HD (1080p) - 24" |
| Enhedstype | LED-baggrundsbelyst LCD-skærm - 24" |
| Energimærke QR-kode URL | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/401474 |
| Energiklasse | Klasse E |
| Strømforbrug (Til-modus) | 15 W |
| Adaptive-Sync teknologi | AMD FreeSync |
| Egenskaber | USB 2.0 hub |
| Paneltype | IPS |
| Formatforhold | 16:9 |
| Standard opløsning | Full HD (1080p) 1920 x 1080 ved 75 Hz |
| Lysstyrke | 250 cd/m² |
| Kontrastforhold | 1000:1 |
| Responstid | 5 ms (grå-til-grå) |
| Farve support | 16,7 millioner farver |
| Farvespektrum | 72% (CIE 1976) |